Πρόγραμμα Football League 2018-2019

FOOTBALL LEAGUE 2018-19

1η αγωνιστική 16η

Σπάρτη – Κισσαμικός

(27/10/18, 15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

1-1

Παναχαϊκή – Αιγινιακός

(28/10/18, 15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)

2-2

Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου

(28/10/18, 15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)

2-0

Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα

(28/10/18, 15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)

2-0

Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

(27/10/18, 15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

2-3

Ηρακλής – Ηρόδοτος

(27/10/18, 15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)

1-0

Βόλος – Καραϊσκάκης

(27/10/18, 16:00, Δημ. Νεάπολης)

7-0

Πλατανιάς – Αήττητος Σπάτων

(27/10/18, 16:00, Μάλεμε)

2-1

2η αγωνιστική 17η

Παναχαϊκή – Σπάρτη

Δευτέρα 5 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

1-0

Κισσαμικός – Εργοτέλης

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

1-2

Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018  / 15:00

0-4

Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018  / 15:00

1-0

Κέρκυρα – Ηρακλής

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018 / 15:00 / ΕΡΤ3

1-0

Δόξα Δράμας – Βόλος

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

2-1

Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018  / 15:00

1-0

Καραϊσκάκης – Πλατανιάς

Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2018 / 15:00 / ΕΡΤ3

0-1

3η αγωνιστική 18η

Σπάρτη – Εργοτέλης

Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

0-2

Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 / 15:00 / ΕΡΤ3

1-0

Τρίκαλα – Κισσαμικός

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

2-0

Ηρακλής – Αιγινιακός

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

1-1

Βόλος – Απόλλων Πόντου

Σάββατο 10 Νοεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

2-0

Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

0-0

Πλατανιάς – Δόξα Δράμας 

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

0-0

Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

2-0
 

4η αγωνιστική 19η

 

Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

1-1

Εργοτέλης – Τρίκαλα

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018 / 15:00 / ΕΡΤ3

3-0

Παναχαϊκή – Ηρακλής

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018 / 15:00 / ΕΡΤ3

1-0

Κισσαμικός – Βόλος

Σάββατο 17 Νοεμβρίου / 15:00

1-2

Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

1-2

Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

0-1

Κέρκυρα – Καραϊσκάκης

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018 / 15:00

0-1

Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος

Σάββατο 17 Νοεμβρίου / 15:00

2-3
 

5η αγωνιστική 20η

 

Σπάρτη – Τρίκαλα

Τετάρτη 21 Νοεμβρίου / 15:00

2-0

Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας

Πέμπτη 22 Νοεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

Βόλος – Εργοτέλης

Τετάρτη 21 Νοεμβρίου / 15:00

1-1

Αήττητος Σπάτων – Παναχαϊκή

Τετάρτη 21 Νοεμβρίου / 15:00

1-1

Πλατανιάς – Κισσαμικός

Τετάρτη 21 Νοεμβρίου / 15:00

0-0

Καραϊσκάκης – Αιγινιακός

Τετάρτη 21 Νοεμβρίου / 15:00

4-0

Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου

Τετάρτη 21 Νοεμβρίου / 15:00

0-1

Κέρκυρα – Δόξα Δράμας

Τετάρτη 21 Νοεμβρίου / 15:00

3-0
 

6η αγωνιστική 21η

Ηρακλής – Σπάρτη

Κυριακή 25 Νοεμβρίου / 15:00

3-0

Τρίκαλα – Βόλος

Κυριακή 25 Νοεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

0-1

Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων

Κυριακή 25 Νοεμβρίου / 15:00

2-0

Εργοτέλης – Πλατανιάς

Κυριακή 25 Νοεμβρίου / 15:00

2-2

Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης

Κυριακή 25 Νοεμβρίου / 15:00

0-0

Κισσαμικός – Ηρόδοτος / ΕΡΤ3

Σάββατο 24 Νοεμβρίου / 15:00

2-0

Αιγινιακός – Δόξα Δράμας

Κυριακή 25 Νοεμβρίου / 15:00

1-3

Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα

Κυριακή 25 Νοεμβρίου / 15:00

0-2
 

7η αγωνιστική 22η

 

Σπάρτη – Βόλος

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου / 15:00

1-3

Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου / 15:00

0-3

Πλατανιάς – Τρίκαλα

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

2-0

Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου / 15:00

0-1

Ηρόδοτος – Εργοτέλης

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου / 15:00

1-0

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου / 15:00

1-1

Κέρκυρα – Κισσαμικός

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου / 15:00

1-0

Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου / 15:00

2-2

 

8η αγωνιστική 23η

 

Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου / 15:00

0-0

Βόλος – Πλατανιάς

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου / 15:00

3-1

Ηρακλής – Καραϊσκάκης

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου / 15:00

0-1

Τρίκαλα – Ηρόδοτος

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου / 15:00

2-0

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

0-0

Εργοτέλης – Κέρκυρα

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

1-2

Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου / 15:00

1-1

Κισσαμικός – Αιγινιακός

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου / 15:00

2-3
 

9η αγωνιστική 24η

 

Σπάρτη – Πλατανιάς

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου / 15:00

Ηρόδοτος – Βόλος

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου / 15:00

Δόξα Δράμας – Ηρακλής

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

Κέρκυρα – Τρίκαλα

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου / 15:00

Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου / 15:00

Αιγινιακός – Εργοτέλης

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου / 15:00

Κισσαμικός – Παναχαϊκή

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου / 15:00

 

10η αγωνιστική 25η

Καραϊσκάκης – Σπάρτη

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου / 15:00

Πλατανιάς – Ηρόδοτος

Σάββατο 22 Δεκεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

Αήττητος Σπάτων – Δόξα Δράμας

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου / 15:00

Βόλος – Κέρκυρα

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου / 15:00

Ηρακλής – Απόλλων Πόντου

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου / 15:00

Τρίκαλα – Αιγινιακός

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου / 15:00

Απόλλων Λάρισας – Κισσαμικός

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου / 15:00

Εργοτέλης – Παναχαϊκή

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου / 15:00 / ΕΡΤ3

 

11η αγωνιστική 26η

 

Σπάρτη – Ηρόδοτος

Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης

Κέρκυρα – Πλατανιάς

Απόλλων Πόντου – Αήττητος Σπάτων

Αιγινιακός – Βόλος

Κισσαμικός – Ηρακλής

Παναχαϊκή – Τρίκαλα

Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

 

12η αγωνιστική 27η

 

Δόξα Δράμας – Σπάρτη

Ηρόδοτος – Κέρκυρα

Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου

Πλατανιάς – Αιγινιακός

Αήττητος Σπάτων – Κισσαμικός

Βόλος – Παναχαϊκή

Ηρακλής – Εργοτέλης

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

 

13η αγωνιστική 28η

 

Σπάρτη – Κέρκυρα

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Αιγινιακός – Ηρόδοτος

Κισσαμικός – Καραϊσκάκης

Παναχαϊκή – Πλατανιάς

Εργοτέλης – Αήττητος Σπάτων

Απόλλων Λάρισας – Βόλος

Τρίκαλα – Ηρακλής

 

14η αγωνιστική 29η

 

Απόλλων Πόντου – Σπάρτη

Κέρκυρα – Αιγινιακός

Δόξα Δράμας – Κισσαμικός

Ηρόδοτος – Παναχαϊκή

Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας

Αήττητος Σπάτων – Τρίκαλα

Βόλος – Ηρακλής

 

15η αγωνιστική 30η

 

Σπάρτη – Αιγινιακός

Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή – Κέρκυρα

Εργοτέλης – Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος

Τρίκαλα – Καραϊσκάκης

Ηρακλής – Πλατανιάς

Βόλος – Αήττητος Σπάτων