FAN ZONE

Άκου τον ύμνο της ομάδας μας

Official Store

  • DSCN3466-0
  • DSCN3466-2
  • DSCN3466-4

Ε-mail:
[email protected]

Χανιά
Σταύρος Σπορ - Αν.Παπανδρέου 57
- Δευτέρα: 9.00 – 14.30.
- Τρίτη: 9.00 – 14.00 και 18.00 – 21.00.
- Τετάρτη: 9.00 – 14.00.
- Πέμπτη: 9.00 – 14.00 και 18.00 – 21.00.
- Παρασκευή: 9.00 – 14.00 και 18.00 – 21.00.
- Σάββατο: 9.00 – 14.00.
- Κυριακή: κλειστά.

Τηλέφωνο επικοινωνίας:
6949 205450

Πρόγραμμα Super League 2016 – 2017

1η Αγωνιστική

3-4-5/1/2017

4/1, 17:15 ΑΕΛ ΑΕΛ 2-1 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
4/1, 17:15 ΑΕΚ ΑΕΚ 0-0 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
3/1, 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 0-1 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
4/1, 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
5/1, 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
3/1, 17:15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-1 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
5/1, 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 1-0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
4/1, 15:00 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 1-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

2η Αγωνιστική

7,8,9/1/2017

8/1, 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 3-2 ΑΕΛ ΑΕΛ
7/1, 17:15 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 7/1, 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3-2 ΑΕΚ ΑΕΚ
7/1, 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
8/1, 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
8/1, 15:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 0-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
8/1, 19:30 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 0-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9/1, 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ

 

3η Αγωνιστική

10-11-12/9/16

Σάββατο, 10 Σεπτεμβρίου 2016

16:00 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-1 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
20:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 0-3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Κυριακή, 11 Σεπτεμβρίου 2016

16:00 ΑΕΚ ΑΕΚ 4-1 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
18:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 2-1 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
18:15 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 3-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6-1 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ

Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2016

19:30 ΑΕΛ ΑΕΛ 2-2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

4η Αγωνιστική

17-18-19/9/16

Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016

16:00 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 0-2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
18:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 3-2 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
20:00 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 0-2 ΑΕΚ ΑΕΚ

Κυριακή, 18 Σεπτεμβρίου 2016

16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 4-0 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
18:15 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 2-0 ΑΕΛ ΑΕΛ
18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
20:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα, 19 Σεπτεμβρίου 2016

19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-2 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική

24-25-26/9/16

Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016

16:00 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 0-0 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-2 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
20:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2016

16:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 0-0 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-1 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
20:30 ΑΕΛ ΑΕΛ 1-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα, 26 Σεπτεμβρίου 2016

19:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 0-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

6η Αγωνιστική

1-2-3/10/16

Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016

16:00 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-1 ΑΕΛ ΑΕΛ
19:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή, 2 Οκτωβρίου 2016

16:00 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 0-0 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
18:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 3-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
18:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 0-0 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-0 ΑΕΚ ΑΕΚ

Δευτέρα, 3 Οκτωβρίου 2016

19:30 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 0-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

7η Αγωνιστική

15-16-17/10/16

15/10, 18:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2-0 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
17/10, 19:30 ΑΕΛ ΑΕΛ 1-2 ΑΕΚ ΑΕΚ
16/10, 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-2 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
15/10, 16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 4-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
15/10, 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 0-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
16/10, 20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 1-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
16/10, 18:15 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 0-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

8η Αγωνιστική

22-23-24/10/16

22/10, 16:00 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 2-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
22/10, 20:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 0-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
23/10, 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
23/10, 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-1 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
23/10, 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-1 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
23/10, 18:15 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 4-0 ΑΕΛ ΑΕΛ
22/10, 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 0-1 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
24/10, 19:30 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 1-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

9η Αγωνιστική

29-30-31/10/16

30/10, 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
29/10, 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
29/10, 17:00 ΑΕΛ ΑΕΛ 2-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
30/10, 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
31/10, 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-2 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
30/10, 19:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 1-0 ΑΕΚ ΑΕΚ
30/10, 17:15 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 0-0 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
29/10, 17:15 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 0-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ

10η Αγωνιστική

5-6-7/11/16

6/11, 17:15 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 2-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
5/11, 19:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 2-2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
7/11, 19:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
5/11, 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-1 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
6/11, 19:30 ΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
6/11, 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-1 ΑΕΛ ΑΕΛ
6/11, 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-0 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
5/11, 15:00 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 1-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

11η Αγωνιστική

19-20-21/11/16

19/11, 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
20/11, 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4-1 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
19/11, 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21/11, 19:30 ΑΕΛ ΑΕΛ 0-2 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
20/11, 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0-0 ΑΕΚ ΑΕΚ
19/11, 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 2-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19/11, 17:15 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 2-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
20/11, 17:15 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 2-0 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ

12η Αγωνιστική

26-27-28/11/16

26/10, 19:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 3-0 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
26/10, 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1 ΑΕΛ ΑΕΛ
27/10, 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
27/10, 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
27/10, 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-3 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
27/10, 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
28/10, 19:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 3-4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
26/10, 15:00 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 2-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ

 

13η Αγωνιστική

3-4-5/12/16

4/12, 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
4/12, 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
3/12, 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 1-1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3/12, 15:00 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 1-1 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
4/12, 17:15 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 3-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3/12, 19:30 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 1-1 ΑΕΚ ΑΕΚ
5/12, 19:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
4/12, 17:15 ΑΕΛ ΑΕΛ 1-2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

14η Αγωνιστική

10-11-12/12/16

10/12, 19:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 4-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
10/12, 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
11/12, 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
11/12, 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
11/12, 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
11/12, 17:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 3-0 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
12/12, 19:30 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 0-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10/12, 17:15 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 1-0 ΑΕΛ ΑΕΛ

 

15η Αγωνιστική

17-18-19/12/16

17/10, 19:30 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-5 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
19/10, 19:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 1-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
18/10, 17:15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
18/10, 19:30 ΑΕΛ ΑΕΛ 0-0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
18/10, 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
18/10, 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-1 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
17/10, 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 3-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
17/10, 15:00 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 0-4 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ

16η Αγωνιστική

18-19/1/2017

18/1/17, 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18/1/17, 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-4 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
19/1/17, 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2-1 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
18/1/17, 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 3-2 ΑΕΚ ΑΕΚ
19/1/17, 17:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 3-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
18/1/17, 15:00 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 1-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
18/1/17, 17:15 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 1-1 ΑΕΛ ΑΕΛ
18/1/17, 17:15 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 3-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

17η Αγωνιστική

21-22-23/1/2017

22/1/17, 19:30 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 1-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
22/1/17, 15:00 ΑΕΚ ΑΕΚ 2-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
21/1/17, 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
22/1/17, 17:15 ΑΕΛ ΑΕΛ 0-0 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
22/1/17, 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
21/1/17, 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
21/1/17, 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-0 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
23/1/17, 19:30 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 0-1 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ

 

18η Αγωνιστική

28-29/1/2017

28/1/17, 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1 ΑΕΛ ΑΕΛ
28/1/17, 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
29/1/17, 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
29/1/17, 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
29/1/17, 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-1 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
29/1/17, 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 2-1 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
29/1/17, 19:30 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 1-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
28/1/17, 19:30 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 0-0 ΑΕΚ ΑΕΚ

 

19η Αγωνιστική

4-5-6/2/2017

5/2/17 15:00 ΑΕΚ ΑΕΚ 6-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
4/2/17 15:00 ΑΕΛ ΑΕΛ 1-1 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
6/2/17 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-2 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
5/2/17 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
4/2/17 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5/2/17 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-0 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
5/2/17 17:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 3-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
4/2/17 19:30 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 1-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

20ή Αγωνιστική

11-12-13/2/2017

12/2/17 17:15 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 1-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
13/2/17 19:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2-2 ΑΕΚ ΑΕΚ
11/2/17 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
11/2/17 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0 ΑΕΛ ΑΕΛ
12/2/17 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 4-0 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
12/2/17 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 3-3 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
11/2/17 15:00 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 0-1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
12/2/17 15:00 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 0-0 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ

 

21η Αγωνιστική

18-19-20/2/2017

19/2/17 19:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 1-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18/2/17 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
18/2/17 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-1 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
20/2/17 19:30 ΑΕΛ ΑΕΛ 2-1 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
19/2/17 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-2 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
19/2/17 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
19/2/17 17:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 4-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
18/2/17 17:15 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 1-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ

 

22η Αγωνιστική

25-26-27/2/2017

25/2/17 17:15 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-0 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
26/2/17 15:00 ΑΕΚ ΑΕΚ 3-0 ΑΕΛ ΑΕΛ
26/2/17 17:15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
26/2/17 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
26/2/17 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
25/2/17 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 3-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
27/2/17 19:30 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 0-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
25/2/17 19:30 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 1-0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

23η Αγωνιστική

4-5-6/3/2017

5/3/17 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-2 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
5/3/17 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
4/3/17 15:00 ΑΕΛ ΑΕΛ 1-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
4/3/17 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 5-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
4/3/17 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
6/3/17 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-1 ΑΕΚ ΑΕΚ
5/3/17 19:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 2-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5/3/17 17:15 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 1-0 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

24η Αγωνιστική

11-12-13/3/2017

12/3/17 17:15 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 1-0 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
12/3/17 19:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 3-0 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
11/3/17 19:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
13/3/17 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
12/3/17 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
11/3/17 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-0 ΑΕΛ ΑΕΛ
11/3/17 15:00 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 0-0 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
12/3/17 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 1-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ

 

25η Αγωνιστική

18-19-20/3/2017

19/3/17 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
18/3/17 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-1 ΑΕΚ ΑΕΚ
18/3/17 17:15 ΑΕΛ ΑΕΛ 1-0 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
19/3/17 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19/3/17 15:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 1-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20/3/17 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 1-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18/3/17 15:00 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 4-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
19/3/17 17:15 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 2-2 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

26η Αγωνιστική

1-2/4/2017

2/4/17 17:15 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2/4/17 19:30 ΑΕΚ ΑΕΚ 2-3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
1/4/17 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3-1 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
1/4/17 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-1 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
2/4/17 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2/4/17 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2/4/17 17:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 2-0 ΑΕΛ ΑΕΛ
1/4/17 15:00 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 1-1 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ

 

27η Αγωνιστική

5-6/4/2017

5/4/17 19:30 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ 0-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5/4/17 17:15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-0 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
5/4/17 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-2 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
5/4/17 17:15 ΑΕΛ ΑΕΛ 1-4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
6/4/17 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6/4/17 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ 0-2 ΑΕΚ ΑΕΚ
5/4/17 17:15 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ 3-0 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
5/4/17 15:00 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ 3-0 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

28η Αγωνιστική

9/4/2017

9/4/17 19:00 ΑΕΚ ΑΕΚ 5-0 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
9/4/17 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
9/4/17 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-0 ΑΕΛ ΑΕΛ
9/4/17 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9/4/17 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-0 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
9/4/17 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-1 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
9/4/17 19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ 3-0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
9/4/17 19:00 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ 1-2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

29η Αγωνιστική

23/4/2017

23/4/17 19:00 ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
23/4/17 19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
23/4/17 19:00 ΑΕΛ ΑΕΛ - ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ
23/4/17 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΑΕΚ
23/4/17 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ
23/4/17 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
23/4/17 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
23/4/17 19:00 ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

30ή Αγωνιστική

30/4/2017

30/4/17 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
30/4/17 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙAΣ ΧΑΝΙΩΝ
30/4/17 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΑΕΛ
30/4/17 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
30/4/17 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
30/4/17 19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ - ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ
30/4/17 19:00 ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙAΝΝΙΝΑ - ΑΕΚ ΑΕΚ
30/4/17 19:00 ΞAΝΘΗ ΞAΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ ΒΕΡΟΙΑ
 
 
 
 
 
  • Μέγας Χορηγός

  • Χορηγοί Πρωταθλήματος

  • Χορηγός Αγωνιστικής Εμφάνισης
    (οπίσθιο μέρος Φανέλας)

  • Χορηγός Αγωνιστικής Εμφάνισης(σορτς)

  • Προμηθευτής Αθλητικού Ιματισμού

  • Προμηθευτής Πολιτικού Ιματισμού

  • νόηSYS κατασκευή ιστοσελίδας

    Χορηγός ιστοσελίδας