Πρόγραμμα Super League 2017-2018

1η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΛΑΜΙΑ ΞΑΝΘΗ ARENA 19 Αυγούστου 2017 19:15 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» 19 Αυγούστου 2017 19:15 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19 Αυγούστου 2017 21:30 4-1
A.E.K.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20 Αυγούστου 2017 19:15 2-1
Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 20 Αυγούστου 2017 19:15 0-1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20 Αυγούστου 2017 19:15 0-0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 20 Αυγούστου 2017 21:30 1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 21 Αυγούστου 2017 21:30 1-1

2η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 26 Αυγούστου 2017 19:15 2-2
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 26 Αυγούστου 2017 19:15 0-2
ΛΑΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26 Αυγούστου 2017 21:30 0-1
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 27 Αυγούστου 2017 19:15 3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» 27 Αυγούστου 2017 19:15 0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 27 Αυγούστου 2017 19:15 2-1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-A.E.K. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 27 Αυγούστου 2017 21:30 0-0
Α.Ε.Λ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. AEL FC ARENA 28 Αυγούστου 2017 21:30 1-1

3η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΛΑΜΙΑ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» 09 Σεπτεμβρίου 2017 16:00 1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 09 Σεπτεμβρίου 2017 18:15 0-0
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 09 Σεπτεμβρίου 2017 20:30 1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 10 Σεπτεμβρίου 2017 16:00 1-1
A.E.K.-Α.Ε.Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 10 Σεπτεμβρίου 2017 18:15 4-1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10 Σεπτεμβρίου 2017 18:15 1-1
Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 10 Σεπτεμβρίου 2017 20:30 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Π.Α.Ο.Κ. «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» 11 Σεπτεμβρίου 2017 19:30 0-0

4η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16 Σεπτεμβρίου 2017 16:00 1-0
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 16 Σεπτεμβρίου 2017 18:15 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 16 Σεπτεμβρίου 2017 20:30 1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» 17 Σεπτεμβρίου 2017 16:00 1-0
Α.Ε.Λ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. AEL FC ARENA 17 Σεπτεμβρίου 2017 18:15 0-0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17 Σεπτεμβρίου 2017 0 0-0
ΛΑΜΙΑ-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17 Σεπτεμβρίου 2017 20:30 0-1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 18 Σεπτεμβρίου 2017 19:00 1-1

5η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  SCORE
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» 23 Σεπτεμβρίου 2017 16:00 0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 23 Σεπτεμβρίου 2017 18:15 3-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 23 Σεπτεμβρίου 2017 20:30 2-0
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 24 Σεπτεμβρίου 2017 16:00 1-0
Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 24 Σεπτεμβρίου 2017 18:15 1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 24 Σεπτεμβρίου 2017 18:15 4-1
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 24 Σεπτεμβρίου 2017 20:30 3-2
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΞΑΝΘΗ ARENA 25 Σεπτεμβρίου 2017 19:30

6η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30 Σεπτεμβρίου 2017 16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» 30 Σεπτεμβρίου 2017 18:15
Α.Ε.Λ.-Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA 30 Σεπτεμβρίου 2017 20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 01 Οκτωβρίου 2017 16:00
Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 01 Οκτωβρίου 2017 18:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01 Οκτωβρίου 2017 18:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-A.E.K. «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» 01 Οκτωβρίου 2017 20:30
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 02 Οκτωβρίου 2017 19:30

7η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 14 Οκτωβρίου 2017 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14 Οκτωβρίου 2017 18:15
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 14 Οκτωβρίου 2017 20:30
Π.Α.Ο.Κ.-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 15 Οκτωβρίου 2017 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ο.Κ. «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» 15 Οκτωβρίου 2017 18:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15 Οκτωβρίου 2017 18:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-A.E.K. ΞΑΝΘΗ ARENA 15 Οκτωβρίου 2017 20:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ε.Λ. «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» 16 Οκτωβρίου 2017 19:30

8η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 21 Οκτωβρίου 2017 16:00
Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 21 Οκτωβρίου 2017 18:15
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 21 Οκτωβρίου 2017 20:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» 22 Οκτωβρίου 2017 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» 22 Οκτωβρίου 2017 18:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 22 Οκτωβρίου 2017 18:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 22 Οκτωβρίου 2017 20:30
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 23 Οκτωβρίου 2017 19:30

9η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
Α.Ε.Λ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA 28 Οκτωβρίου 2017 15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο.Κ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 28 Οκτωβρίου 2017 17:15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» 28 Οκτωβρίου 2017 19:30
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΞΑΝΘΗ ARENA 29 Οκτωβρίου 2017 15:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 29 Οκτωβρίου 2017 17:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 29 Οκτωβρίου 2017 17:15
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 29 Οκτωβρίου 2017 19:30
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30 Οκτωβρίου 2017 19:30

10η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 04 Νοεμβρίου 2017 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 04 Νοεμβρίου 2017 17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» 04 Νοεμβρίου 2017 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 05 Νοεμβρίου 2017 15:00
Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 05 Νοεμβρίου 2017 17:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» 05 Νοεμβρίου 2017 17:15
A.E.K.-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 05 Νοεμβρίου 2017 19:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 06 Νοεμβρίου 2017 19:30

11η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΛΑΜΙΑ-Α.Ο.Κ. 18 Νοεμβρίου 2017 15:00
Α.Ε.Λ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. AEL FC ARENA 18 Νοεμβρίου 2017 17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 18 Νοεμβρίου 2017 19:30
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 19 Νοεμβρίου 2017 15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 19 Νοεμβρίου 2017 17:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19 Νοεμβρίου 2017 17:15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K. «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» 19 Νοεμβρίου 2017 19:30
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20 Νοεμβρίου 2017 19:30

12η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 25 Νοεμβρίου 2017 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΛΑΜΙΑ «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» 25 Νοεμβρίου 2017 17:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 25 Νοεμβρίου 2017 19:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 26 Νοεμβρίου 2017 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» 26 Νοεμβρίου 2017 17:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 26 Νοεμβρίου 2017 17:15
Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 26 Νοεμβρίου 2017 19:30
A.E.K.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 27 Νοεμβρίου 2017 19:30

13η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ο.Κ. «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» 02 Δεκεμβρίου 2017 15:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA 02 Δεκεμβρίου 2017 17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 02 Δεκεμβρίου 2017 19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» 03 Δεκεμβρίου 2017 15:00
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ AEL FC ARENA 03 Δεκεμβρίου 2017 17:15
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 03 Δεκεμβρίου 2017 17:15
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03 Δεκεμβρίου 2017 19:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 04 Δεκεμβρίου 2017 19:30

14η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ AEL FC ARENA 09 Δεκεμβρίου 2017 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 09 Δεκεμβρίου 2017 17:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 09 Δεκεμβρίου 2017 19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» 10 Δεκεμβρίου 2017 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10 Δεκεμβρίου 2017 17:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΑΜΙΑ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» 10 Δεκεμβρίου 2017 17:15
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 10 Δεκεμβρίου 2017 19:30
A.E.K.-Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 11 Δεκεμβρίου 2017 19:30

15η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 16 Δεκεμβρίου 2017 15:00
A.E.K.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 16 Δεκεμβρίου 2017 17:15
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 16 Δεκεμβρίου 2017 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 17 Δεκεμβρίου 2017 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» 17 Δεκεμβρίου 2017 17:15
ΛΑΜΙΑ-Α.Ε.Λ. 17 Δεκεμβρίου 2017 17:15
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 17 Δεκεμβρίου 2017 19:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18 Δεκεμβρίου 2017 19:30