Δείτε τις καλύτερες φάσεις και όλα τα goals της ομάδας μας!

FAN ZONE

Άκου τον ύμνο της ομάδας μας

ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ

  • aKOSMOS1
  • aKOSMOS2
  • aKOSMOS3
  • aKOSMOS4
  • aKOSMOS5
  • aKOSMOS6
  • aKOSMOS7
  • aKOSMOS8
  • aKOSMOS9
  • aKOSMOS10
  • aKOSMOS11

Official Store

  • DSCN3466-0
  • DSCN3466-2
  • DSCN3466-4

Ε-mail:
[email protected]

Πλατανιάς
Ανοικτά καθημερινά
εκτός Κυριακής
από 10.00 - 14.00 και 18.00 - 23.00

Τηλέφωνο επικοινωνίας:
28210 68561

Χανιά
Κυδωνίας και Παρθενίου Κελαϊδή (απέναντι από την είσοδο του ΚΤΕΛ)
- Δευτέρα: 9.00 – 14.00.
- Τρίτη: 9.00 – 14.00 και 18.00 – 21.00.
- Τετάρτη: 9.00 – 14.00.
- Πέμπτη: 9.00 – 14.00 και 18.00 – 21.00.
- Παρασκευή: 9.00 – 14.00 και 18.00 – 21.00.
- Σάββατο: 10.00 – 14.00.

Τηλέφωνο επικοινωνίας:
6949 205450

Πρόγραμμα Super League ΟΠΑΠ 2014 – 2015

1η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. – ΒΕΡΟΙΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

10η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.

11η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – Α.Ο.Κ.

12η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.
Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

15η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

19η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – Ο.Φ.Η.
Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

20ή Αγωνιστική

Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ
Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

21η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

23η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

24η Αγωνιστική

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

25η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Κ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ

28η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.

29η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

30ή Αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

31η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

32η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

33η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

34η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Ο.Φ.Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

  • Χορηγός Φανέλας

  • Μεγάλοι Χορηγοί

  • Χορηγός Αγωνιστικής Εμφάνισης
    (οπίσθιο μέρος Φανέλας)

  • Χορηγός Αγωνιστικής Εμφάνισης(σορτς)

  • Υποστηρικτής

  • Προμηθευτής Αθλητικού Ιματισμού

  • Προμηθευτής Πολιτικού Ιματισμού

  • Χορηγός ιστοσελίδας