Δείτε τις καλύτερες φάσεις και όλα τα goals της ομάδας μας!

FAN ZONE

Άκου τον ύμνο της ομάδας μας

ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ

  • aKOSMOS1
  • aKOSMOS2
  • aKOSMOS3
  • aKOSMOS4
  • aKOSMOS5
  • aKOSMOS6
  • aKOSMOS7
  • aKOSMOS8
  • aKOSMOS9
  • aKOSMOS10
  • aKOSMOS11

Official Store

  • DSCN3466-0
  • DSCN3466-2
  • DSCN3466-4

Ε-mail:
[email protected]

Πλατανιάς
- Δευτέρα: κλειστά.
- Τρίτη: 16.00 – 20.00.
- Τετάρτη: 10.00 – 14.00.
- Πέμπτη: 16.00 – 20.00.
- Παρασκευή: 10.00 – 14.00.
- Σάββατο: 10.00 – 14.00.
- Κυριακή: κλειστά.

Τηλέφωνο επικοινωνίας:
28210 68561

Χανιά
Κυδωνίας και Παρθενίου Κελαϊδή (απέναντι από την είσοδο του ΚΤΕΛ)
- Δευτέρα: 8.30 – 14.00.
- Τρίτη: 8.30 – 14.00.
- Τετάρτη: 8.30 – 14.00.
- Πέμπτη: 8.30 – 14.00.
- Παρασκευή: 8.30 – 14.00.
- Σάββατο: 8.30 – 14.00.
- Κυριακή: κλειστά.

Τηλέφωνο επικοινωνίας:
6949 205450

Πρόγραμμα Super League ΟΠΑΠ 2015 – 2016

1η Αγωνιστική

22-23-24/9/2015

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2η Αγωνιστική

29-30-31/8/2015

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

12-13-14/9/2015

ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

19-20-21/9/2015

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

5η Αγωνιστική

26-27-28/9/2015

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

6η Αγωνιστική

3-4-5/10/2015

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

17-18-19/10/2015

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική

24-25-26/10/2015

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

31/10 & 1-2/11/2015

ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

7-8-9/11/2015

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

21-22-23/11/2015

ΒΕΡΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

28-29-30/11/2015

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

5-6-7/12/2015

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η Αγωνιστική

12-13-14/12/2015

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

15η Αγωνιστική

19-20-21/12/2015

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

16η Αγωνιστική

2-3-4/1/2016

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

9-10-11/1/2016

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

16-17-18/1/2016

Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική

23-24-25/1/2016

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

20ή Αγωνιστική

30-31/1 & 1/2/2016

Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική

6-7-8/2/2016

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική

13-14-15/2/2016

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική

20-21-22/2/2016

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

24η Αγωνιστική

27-28-29/2/2016

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

25η Αγωνιστική

5-6-7/3/2016

ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

26η Αγωνιστική

12-13-14/3/2016

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

27η Αγωνιστική

19-20-21/3/2016

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική

2-3-4/4/2016

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική

10/4/2016

ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

30ή Αγωνιστική

17/4/2016

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
 
 
 
  • Μέγας Χορηγός

  • Χορηγοί Πρωταθλήματος

  • Χορηγός Αγωνιστικής Εμφάνισης
    (οπίσθιο μέρος Φανέλας)

  • Χορηγός Αγωνιστικής Εμφάνισης(σορτς)

  • Υποστηρικτής

  • Υποστηρικτής

  • Υποστηρικτής

  • Προμηθευτής Αθλητικού Ιματισμού

  • Προμηθευτής Πολιτικού Ιματισμού

  • νόηSYS κατασκευή ιστοσελίδας

    Χορηγός ιστοσελίδας