Το πρόγραμμα της Football League

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Football League η κλήρωση του πρωταθλήματος 2018-19.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Σπάρτη-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Παναχαϊκή-Αιγινιακός
Εργοτέλης-Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας-Κέρκυρα
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας
Ηρακλής-Ηρόδοτος
Βόλος-Καραϊσκάκης Αρτας
Πλατανιάς-Αήττητος Σπάτων

2η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Σπάρτη
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Εργοτέλης
Αιγινιακός-Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα
Κέρκυρα-Ηρακλής
Δόξα Δράμας-Βόλος
Ηρόδοτος-Αήττητος Σπάτων
Καραϊσκάκης Αρτας-Πλατανιάς

3η αγωνιστική
Σπάρτη-Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή
Τρίκαλα-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Ηρακλής-Αιγινιακός
Βόλος-Απόλλων Πόντου
Αήττητος Σπάτων-Κέρκυρα
Πλατανιάς-Δόξα Δράμας
Ηρόδοτος-Καραϊσκάκης Αρτας

4η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Σπάρτη
Εργοτέλης-Τρίκαλα
Παναχαϊκή-Ηρακλής
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Βόλος
Αιγινιακός-Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Πόντου-Πλατανιάς
Κέρκυρα-Καραϊσκάκης Αρτας
Δόξα Δράμας-Ηρόδοτος

5η αγωνιστική
Σπάρτη-Τρίκαλα
Ηρακλής-Απόλλων Λάρισας
Βόλος-Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων-Παναχαϊκή
Πλατανιάς-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Καραϊσκάκης Αρτας-Αιγινιακός
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα-Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική
Ηρακλής-Σπάρτη
Τρίκαλα-Βόλος
Απόλλων Λάρισας-Αήττητος Σπάτων
Εργοτέλης-Πλατανιάς
Παναχαϊκή-Καραϊσκάκης Αρτας
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Ηρόδοτος
Αιγινιακός-Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου-Κέρκυρα

7η αγωνιστική
Σπάρτη-Βόλος
Αήττητος Σπάτων-Ηρακλής
Πλατανιάς-Τρίκαλα
Καραϊσκάκης Αρτας-Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος-Εργοτέλης
Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή
Κέρκυρα-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων-Σπάρτη
Βόλος-Πλατανιάς
Ηρακλής-Καραϊσκάκης Αρτας
Τρίκαλα-Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας
Εργοτέλης-Κέρκυρα
Παναχαϊκή-Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Αιγινιακός

9η αγωνιστική
Σπάρτη-Πλατανιάς
Καραϊσκάκης Αρτας-Αήττητος Σπάτων
Ηρόδοτος-Βόλος
Δόξα Δράμας-Ηρακλής
Κέρκυρα-Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός-Εργοτέλης
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Παναχαϊκή

10η αγωνιστική
Καραϊσκάκης Αρτας-Σπάρτη
Πλατανιάς-Ηρόδοτος
Αήττητος Σπάτων-Δόξα Δράμας
Βόλος-Κέρκυρα
Ηρακλής-Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα-Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Εργοτέλης-Παναχαϊκή

11η αγωνιστική
Σπάρτη-Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας-Καραϊσκάκης Αρτας
Κέρκυρα-Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου-Αήττητος Σπάτων
Αιγινιακός-Βόλος
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Ηρακλής
Παναχαϊκή-Τρίκαλα
Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική
Δόξα Δράμας-Σπάρτη
Ηρόδοτος-Κέρκυρα
Καραϊσκάκης Αρτας-Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς-Αιγινιακός
Αήττητος Σπάτων-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Βόλος-Παναχαϊκή
Ηρακλής-Εργοτέλης
Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική
Σπάρτη-Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου-Δόξα Δράμας
Αιγινιακός-Ηρόδοτος
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Καραϊσκάκης Αρτας
Παναχαϊκή-Πλατανιάς
Εργοτέλης-Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Λάρισας-Βόλος
Τρίκαλα-Ηρακλής

14η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Σπάρτη
Κέρκυρα-Αιγινιακός
Δόξα Δράμας-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Ηρόδοτος-Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης Αρτας-Εργοτέλης
Πλατανιάς-Απόλλων Λάρισας
Αήττητος Σπάτων-Τρίκαλα
Βόλος-Ηρακλής

15η αγωνιστική
Σπάρτη-Αιγινιακός
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή-Κέρκυρα
Εργοτέλης-Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας-Ηρόδοτος
Τρίκαλα-Καραϊσκάκης Αρτας
Ηρακλής-Πλατανιάς
Βόλος-Αήττητος Σπάτων