Οι δηλώσεις του Γιάννη Τάτση

Μετά το τέλος του αγώνα με τον Λεβαδειακό, ο τεχνικός της ομάδας μας κ.Γιάννης Τάτσης, τόνισε τα εξής:
«Ηταν ένα παιχνίδι, που τηρουμένων των αναλογιών, δεν μπορώ να πω ότι δεν είμαι ικανοποιημένος από την προσπάθεια των παικτών. Ξεκινήσαμε καλά στα πρώτα δέκα λεπτά του αγώνα, όμως κόντρα στην ροή του παιχνίδιου, από ένα δικό μας κόρνερ και ενώ οι παίκτες μας σταμάτησαν γιατί θεώρησαν ότι ο διαιτητής θα είχε δώσει πέναλτι, στην κόντρα δεχτήκαμε το γκολ, με αποτέλεσμα να πέσει η ψυχολογία.
Παρόλα αυτά όσο το σκορ ήταν στο 1-0, προσπαθήσαμε να ανεβάσουμε την απόδοσή μας και θεωρώ ότι στο δεύτερο ημίχρονο ισορροπήσαμε το παιχνίδι, όσον αφορά τουλάχιστον την αμυντική μας λειτουργία. Αντίθετα δεν υπήρξαμε τόσο καλοί επιθετικά, ώστε να μπορέσουμε να φέρουμε το ματς στα ίσα και να πάρουμε τουλάχιστον τον έναν βαθμό».